Multiwyszukiwarka

Szukaj w e-zasobach Centrum Informacyjno-Bibliotecznego:

Dostęp dla Gościa

Full Text Finder:

Użyj gwiazdki (*) aby zastąpić nieznaną część frazy.         

Szukaj w Katalogu Biblioteki Uniwersytetu Medycznego w Łodzi:Aktualności

Ogłoszenia

Nowa strona WWW

cib-umed

Zapraszamy do korzystania z nowej strony WWW. Strona uzyska pełną funkcjonalność do końca września i wtedy na stałe zastąpi obecną witrynę. Opinie i sugestie proszę kierować na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

PLUM – startuje wzajemne wypożyczanie książek z bibliotek PŁ i UMED w Łodzi

Biblioteka Politechniki Łódzkiej oraz Centrum Informacyjno-Biblioteczne Uniwersytetu Medycznego w Łodzi rozpoczynają kolejny etap współpracy. Wystartował projekt PLUM, który umożliwia wypożyczanie książek z obu bibliotek.

Oferta jest dostępna bezpłatnie dla wszystkich studentów, doktorantów i pracowników PŁ oraz UMED. Wystarczy udać się do biblioteki swojej macierzystej uczelni i wypełnić formularz. Następnie można już wypożyczać książki z obu bibliotek - do 8 książek na 14 dni - korzystając ze swojej legitymacji studenckiej, karty pracowniczej czy bibliotecznej. 

Szczegóły dostępne są na stronie: http://bg.p.lodz.pl/PLUM

 

 PLUM infografika CIB

 

 

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w CIB

Centrum Informacyjno-Biblioteczne UMED włączyło się w akcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W dniach 9.01-14.01 odbywa się zbiórka – puszka do kwesty stoi w Informatorium (1 p.). Serdecznie zachęcamy do przekazywania datków, w tym zbiórka roku WOŚP przeprowadzana jest dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom.

Zachęcamy również do udziału w aukcjach internetowych UMED, z których dochód zasili zbiórkę: http://aukcje.wosp.org.pl/listing?sellerId=1160769

Więcej o 25 finale WOŚP: http://www.wosp.org.pl/final/25-final-wosp

Uczelniany Sztab WOŚP: http://wosp-umed.pl

 

wosp

Toastmasters Łódź w Centrum Informacyjno-Bibliotecznym UMED

Od stycznia 2017 r. w CIB spotyka się Klub Toastmasters Łódź. Główne zagadnienia, którymi zajmuje się grupa, to: sztuka przemawiania, autoprezentacja, zarządzanie, przywództwo. W każdy czwartek w godzinach 19:00-21:00, w strefie Chill out (parter), można uczestniczyć w spotkaniu w charakterze gościa lub dołączyć do grupy i samemu spróbować swoich sił.

Więcej na temat Klubu Toastmasters: http://lodztoastmasters.pl

 

toastmasters small

Podkategorie

FaLang translation system by Faboba

BrowZine

Dostępy testowe | Trial access

nrc logo

sm logo

pems logo

 isabel logo

logo gideon  

emerald-logo

Vouchery RSC

Uprzejmie informujemy, że w ramach zakupu bazy RSC (Royal Society of Chemistry) Uniwersytet Medyczny w Łodzi uzyskał prawo do wykorzystania 3 voucherów, umożliwiających (po uprzednim uzyskaniu pozytywnej recenzji) publikację artykułów w modelu Open Access z pominięciem opłat APC („article processing charges”). Pełna procedura publikacji artykułów Open Access opisana jest na stronie: http://www.rsc.org/journals-books-databases/open-access/gold-open-access
Skorzystanie z voucherów będzie możliwe pod warunkiem, że akceptacja artykułów do publikacji nastąpi w 2016 roku.

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z Sekretariatem Centrum Informacyjno-Bibliotecznego (e-mail: bg.sekretariat@umed.lodz.pl) w celu uzyskania szczegółowych informacji o zasadach przydziału voucherów.

Warto zajrzeć | Worth a visit

Polecamy

npg logo

Uprzejmie zapraszamy do korzystania w ramach nowego projektu
współfinansowanego przez MNiSW z elektronicznych wersji
następujących tytułów wydawnictwa Nature Publishing Group:

- Nature Reviews Cancer
- Nature Biotechnology
- Nature Neuroscience
- Leukemia
- Modern Pathology

Projekt CYBRA

cybra-logo

W Bibliotece Uniwersytetu Medycznego w Łodzi realizowany jest projekt ŁBRC CYBRA

ŁBRC CYBRA jest projektem realizowanym przez 8 bibliotek naukowych Łódzkiej Akademickiej Sieci Bibliotecznej dzięki współfinansowaniu unijnemu w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2007-2013 Działanie IV.2 E-usługi publiczne.

CZYTAJ WIĘCEJ...

proreg
proreg1